16500 gości było na naszej stronie.

-901 dni do końca roku szkol.

JESTEŚMY TU Z PASJI DO DZIECI !

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZĄ OFERTĄ.

Prowadzimy przedszkole w Łodzi od 2009 roku. W tym czasie doczekaliśmy się już ponad 100 absolwentów, którzy wyróżniają się w swoich szkołach podstawowych: zachowaniem, zaangażowaniem, samodzielnością i dobrymi wynikami w nauce.

Dla nas najważniejsze jest dziecko! By wyposażyć je w takie umiejętności aby poradziło sobie dalej. Osiągnięte sukcesy motywują nas do dalszej pracy. Prowadzimy Przedszkole tak aby zapewnić najwyższy standard usług przy zachowaniu przystępnej (realnej) ceny.

Kim jesteśmy:

Przedszkole ABC 123 to przedsięwzięcie rodzinne jego podstawą jest mgr Anna Arkuszewska – Brodowicz, która zajmuje funkcję dyrektora ds. pedagogicznych naszej placówki. Jej ponad 40-letnie doświadczenie pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym pozwoliło nam stworzyć, nasze pierwsze przedszkole w 2009 roku, które wyróżnia się jasno określonymi celami oraz indywidualnym nietuzinkowym charakterem i klimatem.

Gwarantujemy konkurencyjną cenę, szeroką, wygodną ofertę, dostosowaną do potrzeb rodzica i dziecka, które jest dla nas najważniejsze.

Do czego dążymy?

Idziemy pod prąd, nie jesteśmy potentatami pedagogicznymi i nie prowadzimy publicznej masowej przechowalni dzieci nafaszerowanej zajęciami sportowymi oraz językowymi. Oczywiście mamy je w ofercie, lecz staramy się stworzyć przede wszystkim bezpieczną, przyjazną "rodzinną" atmosferę, tak by Dziecko dobrze u nas się czuło i prawidłowo rozwijało, aby wyrosło na mądrego człowieka
który wie do czego dąży i jaką prace musi wykonać by to osiągnąć.

Pracujemy w godzinach 6.30-17.30 przez cały rok we wszystkie dni robocze.

Zapewniamy dzieciom ciekawe, różnorodne zajęcia i zabawy, dzięki współpracy z wieloma instytucjami, firmami czy innymi placówkami wiele się u nas dzieje i nigdy nie jest nudno.

Bez względu na to czy jesteś klientem naszym
czy innego przedszkola, w wybrane soboty
organizujemy zajęcia, zabawy
dla dzieci w wieku 1 - 5 lat.

Najbliższe zajęcia